Bedavaya Sunulan Rehber ile Site Kur!

Go down

Bedavaya Sunulan Rehber ile Site Kur! Empty Bedavaya Sunulan Rehber ile Site Kur!

Post by Admin on Sat Sep 26, 2015 3:37 pm

Bedavaya Sunulan Rehber ile Site Kur!


Sitenasilkurulur.net

Her geçen gün büyüyen bir dünya internet… Kurulan siteler ile ailenin her geçtiğimiz bir günde daha büyük bir hale geldiği bu mecrada sizler de birer sakin olmak ister misiniz? Satın alınmış 2 milyara yakın domain (alan isminin) olduğunu göz önüne alacak olursak ne kadar büyük bir sektörde olduğumuzu çok daha iyi bir şekilde kavrayabiliriz. Sizlere bu sektörün kazandıracağı para pastasının ne kadar büyük olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Peki bu noktada asıl soruya geçelim o zaman, yukarıda da belirttiğimiz gibi bu pastadan bir pay almak (site kurmak) ister misiniz?

http://www.sitenasilkurulur.net/site-nasil-yapilir

Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz demektir. Sizlere site kur denildiğinde yapılması gerekilen hemen her şeyin aktarılacağı bir yerdesiniz! Hatta bu direktiflere hemen başlayalım. Öncelikle site kurulumuna başlamadan önce nasıl bir site kuracağınızı çok iyi bir şekilde belirlemelisiniz. İçinizden biri site kur dedi diye bu işin yapılmaması gerektiğini sizlere önceden belirtelim. Site kurmak çok ciddi bir iştir ve bu işin gereklerini yerine getirecekseniz başlamanızı tavsiye ederiz; aksi taktirde vereceğiniz yoğun emeklerin her biri boşa gidecek ve boşu boşuna uğraşlara girişmiş olacaksınız.


http://www.sitenasilkurulur.net

Projenizin genel hatlarını iyi bir şekilde belirledikten sonra yapmanız gereken ikinci adıma önünüze geliyor. Bu da sitenize iyi bir alan adı, yani domain almak! Bu noktada olabildiğince özgün ve yenilikçi bir ismin arayışına girmenizi tavsiye ediyoruz. Hatta çevrenizdeki birçok kişiden bu isim hakkında fikir edinebilirsiniz. Bulduğunuz fikirleri onlarla paylaşabilir ve beğenip beğenmeyeceklerine dair fikirlerini alabilirsiniz. Ancak burada son karar merciinin her zaman için kendiniz olduğunu unutmamalısınız! İsim seçimi tamamlandıktan sonra yapacağınız işleri de ayrıntılı olarak yukarıdaki bağlantılarda anlattık; tıklayın!

Admin
Admin

Posts : 1239
Join date : 2015-09-23

http://spor-saglik.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum