13 Günah izle

Go down

13 Günah izle Empty 13 Günah izle

Post by Admin on Sat Sep 26, 2015 12:02 pm

13 Günah izle

Onlinefilmizledim.net

http://www.onlinefilmizledim.net

Yabancı gerilim filmi örneklerinden bir tanesidir Vahşet Geçidi ve 2015 yılı yapımıdır. Avustralyalı bir çift, Amerikalı 3 gezgin ile tanışır ve filmin konusu işlemeye başlar. Bu gezginler tehlikeli söylentisi ile anılan bir geçide giderler, bu geçidin bir hayalet tarafından korunduğu duyulmuştur ama gençler buna aldırmaz ve geçide girerler ama işler sanıldığı gibi gitmez ve her biri hayaletin korkunç varlığını hissetmeye başlarlar. Vahşet Geçidi izleişte bu tarz bir film.

Korku ve gerilim filmi örneklerinden bir tanesi de 13 Günah. Ağustos ayı 2015 tarihinde vizyona girmiş olan bu film çok yeni. Gelecek vaat eden bir pazarlamacının hayallerinin yıkılmasını konu alan bir film 13 Günah izle. Kahramanımız bir gün bilmediği birinden bir telefon alır ve telefondaki kişi onunla oyun oynayacaklarını ve eğer 13 ayrı testten geçmesi gerektiğini söyler. Bu testin hepsinden geçerse kendisine 1 milyon dolarlık bir ödül verileceğinden bahseder. Bu fikir cazip gelir ve oyun başlar ama istediği zaman oyundan vazgeçemeyeceğini kahramanımız çok geç anlayacaktır.

Kitaptan beyaz perdeye aktarılan bir film ise Marslıdır, uzay temalı filmlere ilgi duyan maceraperestler bu filme bayılacaklardır. Marslı izleMark adındaki kahramanımız görev icabı Mars gezegenine gider ve yolu bulamadığı için orada kalmak zorundadır. Günlük tutmaya başlar ve her gün yaşadıklarını bu günlüğe yazmaya başlar.

Admin
Admin

Posts : 1342
Join date : 2015-09-23

https://spor-saglik.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum