Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com

Go down

Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com Empty Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com

Post by Admin on Fri May 05, 2017 8:58 pm

Web Site adı : https://mapsgen.com

Firma adı : Gen Bilişim Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Sitenin güncel başlığı : Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com

Sitenin Yayın hayatına başlamış olduğu ay ve yıl : Aralık 2015

Tanıtım mesajı : Günümüzde herkes, gideceği yere navigasyon cihazları ve haritalar yardımıyla ulaşmaktadır. Firmanızı, haritalara ve navigasyon cihazlarına kayıt ettirmeniz, artık bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir. Tüm işletmeler, mutlaka cep telefonu haritalarında yerini almalıdır.

Mapsgen.com adı altında faaliyetlerini sürdüren internet adresine bağlanarak, buradan harita ekleme hizmeti satın alabilirsiniz. Alacağınız harita ekleme hizmeti neticesinde, firmanızın marka değerini arttıracak, popularitenizi yükselteceksiniz.

Google harita kayıt işlemi, yazımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi, tüm firmaların başvurması gereken bir hizmettir. Bu hizmeti, mapsgen.com sitesine bağlanarak, sadece ve sadece 149 Liraya alabileceksiniz. Üstelik 149 Liralık paket içerisinde; Google harita kaydı, Yandex firma rehberi kaydı, Navigasyon cihazları kaydı, her çeşit cep telefonu haritasına kayıt, Foursquare kaydı, Swarm kaydı ile Yelp konum hizmetleri kaydı bir arada bulunmaktadır. Yani, cüzi bir ücretle, firmanızın reklamını pek çok yerde en iyi şekilde yapma fırsatı elde edeceksiniz.

Google haritalar firma ekleme hizmeti ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir husus var ise, hiç tereddüt etmeden 0850 833 83 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşterilerinizin sizi rahatça bulabilmesi ve firmanızın internetteki görünürlüğünü arttırabilmesi için bu hizmete başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Ödemelerinizi, mapsgen.com üzerinden en hızlı, en kolay ve en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Haritalara ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt | Mapsgen.com Logo

Admin
Admin

Posts : 1342
Join date : 2015-09-23

https://spor-saglik.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum